בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!

29 מאי - טיפים פשוטים לשדרוג האירוע

אלו מכם שארגנו אירועים בעבר, כבר יודעים שצריך להשקיע הרבה זמן ומאמץ באירוע, כדי שייצור באז בקרב קהל היעד. המטרה הראשונה של כל אירוע היא להבטיח שהמשתתפים יזכו בחוויה בלתי נשכחת, שלא יפסיקו לספר עליה לחבריהם. כדי לעורר סוג כזה של היי, תצטרכו אסטרטגיה מעולה. כדי להקל עליכם, הנה כמה טיפים פשוטים שיתרמו להצלחת האירוע שלכם.

הכירו את קהל האורחים שלכם

האירוע שלכם צפוי להתמקד בסוג מסוים של אנשים, בין אם אלה חברים ומשפחה באירוע פרטי ובין אם אלה צרכנים באירוע עסקי. כשאתם יודעים מה בדיוק מאפיין את הקהל שלכם, אתם כבר בדרך הנכונה. זה יעזור לכם לא רק לביצוע הכולל, שיאפשר להפוך את האירוע לכיף בלתי נשכח, אלא גם לבחירה בסוג המתנות שיתאימו במיוחד לאורחים באירוע שלכם. למרבה המזל, אתרים באינטרנט מציעים היום מבחר של מזכרות לאירועים, אשר ממוינים גם לפי סוג האירוע (לדוגמה, פרטי, עסקי, חגים ועוד). אתרים אלה יקלו עליכם לבחור במזכרת המותאמת לאורחים שלכם.

קבעו מטרה עסקית ברורה לקיום האירוע

כדי לתכנן אירוע מוצלח, חשוב שתבררו היטב למה אתם בכלל מקיימים את האירוע. כל החלטה לאחר מכן, צריכה לתמוך במטרה העיקרית שלכם. האם המטרה היא ליצור מודעות לחברה או למוצר מסוים? האם המטרה העיקרית היא לפתח נאמנות של לקוחות? וודאו שגם הצוות מודע למטרה שקבעתם, כך שכולם יעבדו למען הצלחת האירוע ולמען השגת המטרה.

ערכו רשימה מפורטת

ערכו רשימה מפורטת של כל הפרטים, כולל הגברה, תאורה, תחבורה ציבורית, תוכן האירוע וכיבוד. כאשר אתם מחליטים לקיים אירוע – הכול חשוב, הכול נחשב. ובסופו של דבר, הקהל ייחס לכם את כול הפרטים הקטנים שהעניקו להם הנאה מהאירוע.

בחרו בכיבוד מיוחד וטעים

מגשי פירות, זרי פירות או סלסלות פירות וכל מקום אחר בארץ הם הטרנד החדש והפופולרי בעולם הכיבוד הבריא, הטרי והמזין. כיבוד ססגוני ורענן זה, הוא דרך מעולה לגרום לאנשים להתרגש.

מגוון של מגשי פירות, הכוללים מבחר ססגוני של פירות, הם הכיבוד המושלם לאירוע עסקי או כמתנה מפנקת ליולדת או ליום הולדת. המגשים הללו מוצעים בשלל צבעים, טעמים וצורות, פשוט חגיגה קולינרית מדהימה ומיוחדת במינה.

מגוון של זרים עשויים מפירות, יכולים לקשט את השולחנות ולהלהיב את הדמיון, לא פחות מזרי הפרחים הסטנדרטיים.

בעונת הקיץ, המשופעת בפירות מקומיים ואקזוטיים, ניתן להתענג על זר פירות קייצי, יפהפה וטעים. דמיינו לעצמכם פרחים עשויים ממלונים (ירוקים או כתומים), שזיפים, סברס, נקטרינה וענבים (ירוקים ואדומים).

לבחור במיקום פחות סטנדרטי

רוב האירועים, בעיקר אם מדובר בכנסים עסקיים גדולים, נוטים להתקיים במרכזי הערים הגדולות בארץ, אבל לפעמים כדאי לשקול בחירה במיקום פחות סטנדרטי ומקובל, כדי להשיג לא רק מחירים טובים יותר וערך רב יותר עבור כספכם, אלא גם הזדמנות להציע אירוע חדש ושונה, גם מבחינת המיקום המיוחד.

לסיכום, אירועים בלתי נשכחים לא פשוט קורים מאליהם. ארגון האירוע ותכנון נכון הם חלק חשוב מהעניין. בין אם זה כנס, סמינר, או אירוע פרטי, ובין אם יש לכם רק שלושה שבועות כדי לתכנן או שנה שלמה – ההצלחה של האירוע טמונה בפרטים הקטנים.

למאמרים נוספים: