בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!
גליל מתוק במיתוג אישי - מתנות לראש השנה גליל מהמם במיתוג דבורים משגע! ניתן להוסיף מילוי לפי בחירה - סוכריות דבש. המיתוג משתנה בהתאם לדרישות הלקוח ויכול להכיל לוגו ו/או מסר אישי מהחברה. כיף לקבל מוצר שכזה שלבטח יגרוף המון מחמאות, מוצר אישי ומהמם, כיף לפתוח איתו שנה חדשה!

27 ספט - רעיונות למתנות לעובדים לראש השנה

ראש השנה בפתח ובעוד כמה ימים כל המשפחות עומדות לחגוג יחדיו את החג בארוחה מסורתית. רגע לפני היציאה לחופשת ראש השנה נהוג לערוך בעסקים ובארגונים במשק הישראלי טקס קצר לקבלת השנה החדשה עם הרמת כוסית לחיים ואיחולים מחברי ההנהלה לצוות העובדים המסור והנאמן. במהלך הערב נהוג לחלק לעובדים מתנות לחג, לכן אם טרם רכשתם מתנות לצוות העובדים כדאי לכם למהר, ולפניכם מספר רעיונות שיסייעו לכם לבחור את המתנה המושלמת.

רעיונות מקוריים למתנות לראש השנה לצוות העובדים

יש מגוון רעיונות למתנות לחג עבור העובדים, לכן חשוב לפנות לחברה מובילה בתחום ולקבל ממנה ייעוץ מקצועי ורעיונות מיוחדים ומקוריים. כדי לבחור מתנות לעובדים רצוי לקבוע מראש מסגרת תקציב ובהתאם לכך קל יותר לקבל החלטה איזה שי לחג לחלק בראש השנה.

יש לזכור כי ראש השנה מסמל את תחילתה של השנה היהודית, לכן אפשר לבחור מתנות ברוח החג כמו מארז מעוצב עם הקדשה אישית לעובד, בתוך המארז ניתן להוסיף סוכריות מתוקות, שוקולדים משובחים ודברי מתיקה נוספים. כמו כן, ניתן להזמין לעובדים לראש השנה מתנות כמו פירמידת כוורת, מתנה מדליקת בעיצוב מלהיב ויפהפה, או באקט מדליק בעיצוב אלגנטי. הבאקט שקוף ומגיע עם ידיות נשיאה וניתן למלות את המארז בסוכריות דבש ו/או שוקולדים משובחים המתאימים לחג. ראוי לציין כי ניתן ליצור מיתוג מותאם אישית לצרכי החברה באמצעות הדפסת לוגו ושם החברה על המארזים השונים, ואפשר גם להדפיס מסר שיווקי קצר או הקדשה אישית לכל עובד.

קיימים עוד מגוון רעיונות מקוריים וייחודיים למתנות לראש השנה עבור העובדים, ביניהם מזוודת משחקים של פעם, מתנה פופולרית ואהובה על ידי כל מי שמקבל אותה. את המארז ניתן למתג בהתאם לצרכי החברה ואפשר להוסיף הקדשה אישית וברכה לחג שמח ומתוק במיוחד.

אם העובדים נוהגים להביא עמם לעבודה ארוחת צהריים אפשר לחלק להם כמתנה לחג תיק אוכל מעוצב עם לוגו החברה והקדשה אישית מרגשת וייחודית, לחלופין אפשר לחלק להם בטקס הברכה לקראת ראש השנה מתנות כמו מארז ממתכת הנקרא הכל דבש ומכיל בתוכו צנצנת מהודרת של דבש טהור איכותי, פרלינים, סוכריות דבש, דובשניות ולקקן דבש מעוצב. המארז גדול ומרשים ביופיו וניתן להשתמש בו לצרכים שונים בבית.

מתנות מתוקות ונפלאות לעובדי החברה לרגל ראש השנה

כאמור, מדי שנה, כמה ימים לפי חג ראש השנה, נהוג לחלק לעובדים מתנות לחג. העובדים ממתינים בקוצר רוח למתנות לחג וכדי שלא לאכזב אותם מומלץ לפנות לחברה מובילה בתחום המציעה מגוון רעיונות ומארזי שי המתאימים לרוח החג ולמאפייני המעסיק והעובדים בחברה. בראש השנה נהוג לחלק מארזי שי מעוצבים וממותגים עם דברי מתיקה באיכות גבוהה. לכן, אפשר לרכוש מתנות לעובדים כמו מזוודת פינוק ממותגת עם מוצרי טיפוח, דברי מתיקה או כל דבר אחר, בהתאם להחלטת המעסיק והתקציב העומד לרשותו.