ספק רשום של משרד הבטחון - 0011024210

תקנון האתר ותנאי שימוש באתר:

ברוכים הבאים לחברת נופך משלכם! חברתנו מתמחה במארזים וחבילות שי לחגים, לכנסים ומתנות לאורחים במגוון רחב של אירועים, פרטיים ועסקיים, מתנות לאורחים במיתוג אישי, מזכרות לאורחים בעבודת יד, מתנות לעובדים בחגים , מוצרי קד”מ ועוד.

מראש נציין כי תקנון זה מנוסח בלשון זכר אך פונה לנשים וגברים כאחד.

  1. כללי

1.1 באתר חברת נופך משלכם ישנה אופציה לרכישה מקוונת (להלן: חנות וירטואלית) וניתן לרכוש דרכה מזכרות לאורחים אשר עשויים מקרטון , פלסטיק, מתכת, בד, לבד , סאטן ומוצרים נלווים נוספים (להלן: מזכרות).

1.2 שימוש באתר לצורך רכישת מוצר המוצע למכירה בחנות הווירטואלית, מהווה את הסכמת הלקוח לקבל ולנהוג לפי תקנון זה, לכן אם אינו מסכים לתנאי מתנאיו הוא מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

1.3 הוראות תקנון זה יחולו על כל מבקש לעשות שימוש באתר זה.

1.4 תקנון זה מהווה בסיס משפטי בין עושה השימוש באתר לחברת נופך משלכם.

1.5 חברת נופך משלכם שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים מפעם לפעם, ללא התראה מראש, בתקנון האתר ומרגע פרסום עדכונים אלו בתקנון החברה באתר, הם יהיו תקפים וחלים מרגע פרסומם כאמור.

1.6 חברת נופך משלכם רשאית, על פי שיקול דעתה, להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.

1.7 תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן 18 שנים ומעלה.

  1. אופן רכישת המוצרים המוצעים באתר.

2.1 רכישה דרך מענה אנושי טלפוני (להלן: נציג נופך משלכם) – ניתן לחייג ,בשעות הפעילות (9:00-18:00), למספר הטלפון המצוין באתר, לבחור את המוצר הרצוי, את הכמות הרצויה, את הצבע (בהנחה ויש מגוון צבעים) ולאחר מכן למסור לנציג נופך משלכם את הפרטים הנדרשים: שם המזמין, כתובתו המדויקת למשלוח, כתובת האי-מייל (דואר אלקטרוני), מספר טלפון/מספר הנייד ומספר כרטיס אשראי על כל פרטיו לצורך הזנת הפרטים בעמוד הסליקה. נציג נופך משלכם יאשר את הימצאותו של הפריט במלאי ואפשרות הלקוח להזמינו, בהנחה והוזמנו גם מדבקות לצורך מיתוג המוצרים יינתנו הפרטים הרלוונטיים לגבי המדבקה מצד המזמין – המלל הרצוי, דרישות מיוחדות וכיוצא באלה דברים.

2.2 לרכישת מוצר באמצעות החנות הווירטואלית –  יש להיכנס לקטגוריה הרצויה על ידי המזמן, לבחור את המוצר הרצוי על ידו, לבחור את הכמות והצבע (בהנחה ויש מגוון צבעים), לסמן האם מעוניין במדבקה, בהנחה וכן יש לבחור את כמות המדבקות הרצויה, ולהזין את המלל הרצוי על ידו. יובהר כי המלל המוזן לא עובר הגהה על ידי נציגי נופך משלכם ומלל אשר נרשם על ידי המזמין באופן לא נכון ובעקבות כך הופקה המדבקה לא לרוחו של המזמין , אינה באחריותה של חברת נופך משלכם ועל כן יש לשים לב כי המלל נרשם בצורה הנכונה תוך שימת דגש על איות נכון של המילים. על מנת להפריד בין השורות של המלל יש להוסיף את הסימן “#”, סימן זה מהווה סימן מוסכם עבור המטפלים בהפקת המדבקה כי המזמין רוצה לרדת שורה.

לאחר מכן יש להתקדם לצורך ביצוע התשלום, למלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני (אי מייל), מספר נייד/ טלפון לצורך פרטי המשלוח ולהזין את סוג המשלוח הרצוי על ידו (סוגי המשלוח ותנאי המשלוח יובהרו בקטגוריה נפרדת) לאחר מכן יש לבחור את דרך התשלום הרצויה כ.א, העברה בנקאית או תשלום בPAYPAL. יש להקפיד על מסירת פרטים מזהים נכונים כמו גם כתובת מדויקת ככל הניתן וזאת על מנת שנוכל להבטיח את אישור ההזמנה,הפקתה והגעתה בצורה נכונה אל המזמין.

2.3 מיותר לציין כי תנאי בסיסי לביצוע ההזמנה והתחלת הפקתה הינו ביצוע התשלום על פי האופן הבא:

2.3.1 תשלום באמצעות כ.א – לאחר האישור מחברת האשראי

2.3.2 תשלום באמצעות העברה בנקאית – לאחר שהסכום ימצא בחשבונה של חברת נופך משלכם

2.3.3 תשלום באמצעות PAYPAL – לאחר שיתקבל האישור מחברת PAYPAL שסכום הכסף הועבר לחשבונה של חברת נופך משלכם.

2.4 לאחר קיום התנאי, כאמור בסעיף 2.3 תחל מלאכת העבודה על ההזמנה ועד כ2 ימי עסקים המוצר יישלח למזמין על פי הנתונים אותם העביר ברגע הזנת פרטי המשלוח (לגבי זמני המשלוח יצוין בקטגוריה נפרדת בהמשך).

2.5 בהנחה והמזמין סימן כי מעוניין הוא גם במדבקות זמן הפקת המדבקות אורך כ 3 ימי עסקים אשר מתווספים למלאכת הכנת ההזמנה.

2.6 חשוב לציין כי האמור בסעיפים 2.1-2.5 רלוונטיים לרכישת מזכרות בשיטת עשה זאת בעצמך.

2.7 לאחר ביצוע ההזמנה ו/או ביצוע התשלום יקבל המזמין לכתובת הדואר האלקטרוני אותה הזין טופס ביצוע הזמנה.

2.8 .למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולת ההזמנה ואינו מחייב את חברת נופך משלכם. רק הרישום שנרשם במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.

2.9 תחילת ספירת ימי הכנת ההזמנה תחל רק לאחר אישור ביצוע התשלום כאמור בסעיף 2.3.

2.10 חשוב לציין! מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה לעלות כדי עבירה פלילית. ונגד העושה כן עלולים להינקט הליכים משפטיים פליליים ואזרחיים. בנוסף, ייתכנו תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לחברת נופך משלכם עקב שיבוש תקינות השימוש באתר.

  1. אספקת המוצרים – מזכרות

3.1 בדף ההזמנות שבעגלת הקניות על המזמין לבחור את דרך המשלוח הרצויה על ידו.

3.1.1 איסוף עצמי- מהעיר חריש (ליד פרדס חנה), ובתיאום של כ1 ימי עסקים לפחות מראש. חברת נופך משלכם רשאית לשנות את מקום האיסוף מעת לעת וללא התראה מראש בהתאם לצרכיה הלוגיסטיים ובשיקול דעתה הבלעדי.

3.1.2 משלוח עם שליח עד הבית – חברת נופך משלכם תספק למזמין את המזכרות באמצעות חברת שילוח, על פי שיקול דעתה הבלעדי. אספקת ההזמנה על ידי חברת השילוח תיעשה עד 3 ימי עסקים מיום היות ההזמנה מוכנה (בהתאם לאמור בסעיפים 2.4 ו2.5). חברת נופך משלכם איננה אחראית לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח, לרבות איחור בביצוע האספקה. בנוסף, לא תתאפשר אספקת פריטים מחוץ לשטחי ארץ ישראל. לא תתאפשר אספקת פריטים בימי שישי/שבת/ערבי חג וחגי ישראל. חברת נופך משלכם אינה מחויבת לספק את הפריטים אל אזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית ובהנחה שניתן יהיה לספקם אך יהיה צורך בעלויות נוספות לשם כך המזמין הוא שיישא בעלויות נוספות אלו. בחירת אופציית דואר שליחים כרוכה בתשלום, כאמור באתר, ועליות אלו יתווספו למחיר המזכרות המוזמנות.

חשוב לציין כי דמי המשלוח יגבו בגין אספקת כל ההזמנה ליעד אחד ולכן כל המזכרות המוזמנות תחת הזמנה אחת יחויבו בדמי משלוח פעם אחת בהנחה ונעשים ליעד אחד. לכן, בהנחה והמזמין מעוניין להזמין מספר סוגי מזכרות לאותו יעד, יצרף הכל תחת הזמנה אחת.

משלוח עם שליח עד הבית במתנה, יינתן למזמין ממוצרי נופך משלכם לבניה עצמית בלבד בסכום העולה על 450 ₪ (לא כולל משלוח). הטבה זו אינה כוללת את מוצרי נישת הפרימיום במיתוג אישי, חגים, עסקי או כל מוצר אשר לא מצוין מחירו באתר.

3.1.3 משלוח FIRE – בבחירת אופציה זו המערכת מתעדפת את הזמנתכם ומתחייבת להכינה בתוך יום עסקים אחד מרגע אישור ההזמנה (לאחר שנתקיימו התנאים האמורים בסעיף 2 לתקנון זה). ולהוציאה למשלוח מהיר. אופציה זו תקפה אך ורק לאזור חיפה והקריות ולאזור גוש דן. חברת נופך משלכם רשאית להפסיק מתן שירות זה ללא הודעה מוקדמת ועל פי שיקול דעתה בלבד. בהנחה ואין ביכולתה של חברת נופך משלכם לעמוד בתנאי משלוח זה תינתן הודעה למזמין והוא רשאי לבטל את הזמנתו או לחילופין להמיר את המשלוח במשלוח עם דואר שליחים ולקבל את ההפרש.

בהנחה והוזמנו גם מדבקות  – משלוח FIRE אינו מתייחס לזמן הפקת המדבקות אשר בכל מקרה עומד על כ 3 ימי עסקים ומכאן שכפוף גם הוא לזמן הפקת מדבקות ורק לאחר קבלת המדבקות תחל הספירה.

3.2 תקנון חברת השילוח, אשר באמצעותה יבוצע המשלוח, יחול על כל משלוח של המזכרות באמצעות האתר, ויחייב את המזמין.

3.3 חברת נופך משלכם שומרת לעצמה את האפשרות לדרוש את תעודת זהותו של המזמין ו/או את מספר אישור ההזמנה כפי שנמצאים במערכת ההזמנות של חברת נופך משלכם, כתנאי למסירת ההזמנה לידי המזמין.

  1. מדיניות ביטול עסקה והחזרת מוצרים

4.1 המזמין רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – (להלן: חוק הגנת הצרכן) ביטול ההזמנה יעשה מיום עשיית ההזמנה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם

4.2 על מנת לבטל הזמנה יש ליצור קשר במייל, כפי שנמצא באתר נופך משלכם, בו יפורט מספר ההזמנה, המזכרות שברצון המזמין לבטל, מועד הזמנת המוצרים וסיבת הביטול. בהנחה והמשלוח יצא לדרכו והגיע למזמין , נציג מטעם חברת נופך משלכם ייצור קשר עם המזמין עד 48 שעות ממועד קבלת הבקשה לביטול וימסור לידיו את הכתובת למשלוח הפריטים חזרה.

4.3 ביטול הזמנה ו/או החזרת מוצרים יעשו בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ”א-1981 והתקנות מכוחו, כפי שיעודכנו מעת לעת.

4.4 בכל בקשה לביטול הזמנה/החלפת מוצר לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול/החלפת המוצר לכך שהמזמין יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא למען שינתן לו ועל חשבונו. במצב בו המוצר נפתח ו/או נעשה בו שימוש כלשהו לא ניתן להחזירו או להחליפו או לקבל בגינו זיכוי למעט במצב בו היה המוצר פגום או מקולקל. נופך משלכם תהא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצרים שהוחזרו.

4.5 לעניין פגם שנפל במוצר, במידה והמזמין לא הודיע על פגם כלשהו שנפל במוצר שסופק על ידי חברת נופך משלכם בתוך 48 שעות מרגע קבלת ההזמנה לידו, לא תהא כל טענה מצידו כנגד חברת נופך משלכם או מי מטעמה לעניין קיומו של פגם כלשהו במוצר.

4.6 לעניין סעיף 4.4 יחשב רגע קבלת ההזמנה לידו כזמן שצוין במסמכי חברת השליחויות שהמשלוח התקבל אצל המזמין.

4.7 הזיכוי הכספי יתבצע רק לאחר שקוימו התנאים שבסעיף 4 לעיל ורק לאחר החזרת ההזמנה לחברה בפועל.

4.8 המזמין יזוכה במחיר ששילם עבור המזכרות שהוחזרו, לא כולל דמי המשלוח, גם במצב בו המשלוח ניתן במתנה (במקרה זה ינוכו 39 ₪) . הזיכוי יבוצע באמצעות כרטיס האשראי אשר באמצעותו שולמה ההזמנה/ העברה בנקאית, בהתאם למדיניות ומועדי חברת האשראי ועל פי שיקול דעתה של חברת נופך משלכם.

4.9 חברת נופך משלכם תהיה רשאית לגבות דמי ביטול בשיעור של 5% (חמישה אחוזים) ממחיר העסקה או 100 ש”ח, לפי הנמוך מבין השניים, וכן לקזז מסכום ההחזר כל סכום אשר שולם על ידי החברה בגין סליקת כרטיס האשראי. במקרה של פגם במזכרות לא יחויב המזמין בדמי ביטול.

4.10 לא ניתן לבטל מוצרים אשר יוצרו בעבודת יד או בהתאמה מלאה לצרכי המזמין. כגון מוצרים בהדפסה אישית.

4.11 בהנחה והוזמנו גם מדבקות, והמדבקות כבר הופקו בבית הדפוס, לא ניתן לבטלן, להחזירן או לקבל זיכוי כספי בגינן.

4.12 לא תתקבל טענה בגין טעות דפוס או טעות באיות השמות, או תקלה שנבעה מהמלל שהועבר על ידי המזמין. חברת נופך משלכם אינה מבצעת הגהה למלל המועבר לצורך הפקת מדבקות/הפקות דפוס שונות ולכן כל העברת מלל/מסר/עיצוב/לוגו מאת הלקוח לצורך הפקת המדבקות/הפקת דפוס הינן באחריותו של המזמין.

4.13 האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן.

  1. ביטול עסקה על ידי חברת נופך משלכם

5.1 חברת נופך משלכם רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות כמו כן רשאית נופך משלכם ,בכל עת, להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.

5.2 בנוסף לאמור לעיל, רשאית נופך משלכם לבטל עסקה במקרים הבאים:

5.2.1 אם נפלה טעות סופר כלשהי, במחיר, בשירות או באופן הצגת המוצר.

5.2.2 אם לאחר ביצוע ההזמנה התגלה כי הפריט אזל מהמלאי.

במקרה שכזה רשאית חברת נופך משלכם ,מלבד ביטול העסקה, להציע למזמין פריט חלופי שווה ערך, לפי שיקול דעתה.

5.2.3 אם לא נקלטו במערכת פרטי כרטיס האשראי ופרטיו המלאים של המזמין.

5.2.4 בכל מקרה שבו נעשתה פעולה בניגוד לתקנון זה.

5.2.5 המזמין ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות כל דין.

5.2.6 המזמין מסר בעת ביצוע עסקת הרכישה ו/או לאחר מכן פרטים שגויים.

5.2.7 המשתמש ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע בחברת נופך משלכם ו/או באתרה ו/או בפעילותה ו/או בצד ג’ כלשהו.

5.2.8 המזמין ציין שברצונו לאסוף את ההזמנה אך עברו מעל 14 יום וטרם לקח את הזמנתו.

5.2.9 בכל מקרה אשר בו, מחמת ” Force majeure “, אין באפשרות חברת נופך משלכם לבצע ניהול תקין של האתר והחנות הווירטואלית, לספק למשתמש את המוצרים ו/או לעמוד בהתחייבות אחרות שלה. בסעיף זה ” Force majeure” משמעו: לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת הטלפוניה או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני.

5.3 בוטלה עסקה כאמור, חברת נופך משלכם לא תהיה אחראית ולא תישא, בכל מקרה, בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למזמין או לצד ג’ בעקבות כך.

 

  1. סודיות ופרטיות

6.1 חברת נופך משלכם נוקטת במיטב אמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור מכל משמר סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה.

6.2 חברת נופך משלכם אינה אוגרת את מספרי כרטיס האשראי.

6.3 חברת נופך משלכם לא תעשה כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. חברת נופך משלכם תאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן שירות ראוי ללקוחותיה.

6.4 האמור בסעיפים 6.1-6.3 לא חלים מקרים שאינם בשליטתה של חברת נופך משלכם כגון מתקפת סייבר או תקלה תקשורתית כלל ארצית או פעולות זדוניות שנעשו כנגד החנות הווירטואלית ומשתמשיה ואין חברת נופך משלכם תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעמו עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

  1. תנאים נוספים

7.1 טעות קולמוס/טעות סופר שנפלה בתיאור המוצר ו/או במחיר המוצר לא יחייבו את חברת נופך משלכם.

7.2 כל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של חברת נופך משלכם.

7.3 בעקבות שימוש בצג מחשב, והצגת המוצרים באמצעות מחשב ייתכנו שינויים בנראות המוצר כפי שהם נראים דרך צג המחשב לאלו במציאות.

7.4 אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמה מפורשת בכתב מחברת נופך משלכם. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ”י החוק.

7.5  הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד. מקרים של מחלוקת יתבררו במידת הצורך, בבית המשפט המוסמך בתל-אביב-יפו בלבד.

7.6 בכל שאלה או עניין יש לפנות לנופך משלכם – 050-7488855, או בדואר אלקטרוני: info@nofach.co.il

כתובת למשלוח דואר – אלון 19 חריש.