בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!
נצנת משגעת במיתוג אישי- מתנות לראש השנה צנצנת מהממת מזכוכית עם מכסה בצבע זהב, ממותגת כולה במיתוג אישי ומותאם לראש השנה ולדרישות הלקוח. ניתן להוסיף מילוי לפי בחירה - מסטיקים / עדשים / ג'לי בינס וכו'.

26 פבר - איך לבחור מתנות לעובדים – כל הטיפים

הענקת מתנות לעובדים לקראת החגים, או לכבוד ימי הולדתם ואירועים משמחים, היא נוהג נפוץ במקומות עבודה וארגונים רבים. קבלת המתנה מחזקת את ההזדהות של העובדים עם מקום העבודה ותורמת לרווחתם של העובדים. מתנה כזו מעידה על הערכה מצד ההנהלה ועל יחס אישי ואכפתיות. יש מתנות שמוענקות לקראת חגים, בעיקר ראש השנה ופסח, ויש כאלה שמוענקות באופן אישי לרגל מאורע משמח כמו הולדת בן/בת יום נישואים או יום הולדת. מנהל אחראי יידע לבחור מתנות מתאימות לעובדים, כאלה אשר יתנו להם ערך מוסף וישברו את שגרת העבודה. יש כמובן הבדל בין מתנות אחידות לרגל מאורע כמו חג או ציון דרך כלשהו בחיי החברה (יום שנה להקמה, סיום פרויקט וכו’)  ומתנות אישיות לרגל יום הולדת או מאורע משמח אחר בחיי העובד. במקרה השני רצוי להתאים לעובד מתנה אישית. חשוב לגוון במתנות ואפילו להציע להם מספר אפשרויות כדי להוכיח לעובדים שהחברה מתחשבת ברצונותיהם.

מתנה לעובדים - קופסת מתכת ממותגת

יש סוגים שונים של מתנות לעובדים, חלקן מיועדות לו באופן אישי, ואחרות לבני משפחתו. חבילות שי הכוללות פירות, יין ושוקולד לחגים מיועדות לבעלי משפחות במטרה שיחלקו אותן עם בני ביתם. מתנות כאלה מתאימות לכל משפחה ומתקבלות בדרך כלל בברכה, אבל הן טריוויאליות וחסרות ייחוד. אחרי פעם או פעמיים הן עלולות להפוך למאוסות ולהתקבל במורת רוח. חבילות כאלה מתקבלות בשמחה בקרב ילדים אבל לעתים קהל היעד המבוגר כולל אנשים עם בעיות סוכר שאינם מעוניינים כלל במתנה זו. חבילות שי יכולות להתאים גם לפורים, אם החברה מעניקה מתנות במועד זה. ספרי מתנה יתאימו לכל בית אבל אתם מסתכנים בכך שהעובדים ימהרו להחליף אותם וישכחו שקיבלו את המתנה.

אפשרות אחרת היא להעניק לעובדים שוברים לרשתות מזון/ אופנה/ קניות או כרטיסי חינם לסרטים, מופעים והצגות. מתנה כזו נוחה לשימוש ומתאימה לכל העובדים אבל היא למעשה בעלת ערך נקוב ולכן עלולה להתקבל בתחושות אכזבה ותסכול. רציתם להעניק לעובדים 200 שקל לרשת אופנה או מזון כלשהי? מחר יתברר לכם שחברה המתחרה העניקה לעובדיה שובר בערך גבוה יותר. מקרים כאלה לא יחזקו את הקשר בין העובד לחברה אלא עלולים לגרום למשבר אמון. אותם דברים אמורים בשובר זוגי לסרט או מסעדה, קל לכמת את שווי המתנה ותמיד יהיו כאלה שלא יהיו מרוצים ויחשדו שמדובר בברירת מחדל ובמתנה שאינה מכובדת. שוברים למסעדה ספציפית או לרשת עלולים להתקבל במורת רוח בקרב עובדים שההצעה נוגדת את טעמם האישי.

אפשר לבחור מתנה ממותגת לעובדים, כזו שתזכיר להם את מחויבות החברה לרווחתם ותהיה שימושית עבורם. בקטגוריה זו ניתן למנות קופסאות אחסון ממותגות, צנצנות,מארזים וכן שעונים מסוגים שונים. שעונים אינם מוצרים מתכלים ועליהם להיות ברמה גבוהה מבחינת עיצוב ותפעול כדי שהעובדים ירצו להשתמש בהם לאורך זמן. אביזרי אחסון נשחקים עם הזמן, נזרקים או מוחלפים ולכן אפשר לחלק אותם מספר פעמים. חשוב שלוגו החברה יהיה בולט ובעיצוב יוקרתי, ולא יישחק במהירות.

עובדי חברת הייטק ישמחו לקבל מתנות מהתחום כולל גאד’גטים שונים, עבור המחשב או הטלפון הסלולרי. מתנות כאלה מיועדות בעיקר לעובדים צעירים ול”פריקים” של התחום ולא מעבר לכך, ועלינו להביא זאת בחשבון, כלומר לשקול לחלק אותן על בסיס פרטני בימי הולדת ולא לכלל עובדי החברה בחגים.

תחום חשוב נוסף הוא מוצרי טיפוח לגבר ולאשה. מוצרי טיפוח לגבר יכללו בשמים, דאודורנטים, ג’ל לחות לפנים, אביזרי גילוח ועוד. זו מתנה שמתאימה בעיקר לימי הולדת או לחברות שבהן רוב העובדים רווקים צעירים. מוצרי טיפוח לאשה יכללו נוסף לבשמים ודאודורנטים גם ערכות איפור ומסקרה. מתנה כזו ניתן לחלק בחגים בחברות על טהרת הנשים, או בימי הולדת ויום האשה הבינלאומי )8 במרץ). חשוב שמוצרי הטיפוח יהיו יוקרתיים ויספקו ערך מוסף למשתמשים בהם ולא יהיו מוצרים זולים שיעוררו גיחוך ומבוכה.

חברה המורכבת מבלי משפחות רבים יכולה להציע להם מגוון של מתנות לבית, אשר מתאימות לכל משפחה. בקטגוריה זו ניתן למנות רהיטים,  שעונים, ספלים, כלי אירוח, מנורות, מכונות קפה ועוד. חשוב להקפיד שהרהיטים לא יקשו את החיים על העובדים ולכן יש להימנע מרהיטים כבדים או רחבים מדי, שאולי לא יימצא להם מקום, כמו שולחנות. כל מתנה כזו צריכה להיות בעיצוב מרהיב כדי שלא תהפןך לסתם אביזר בבית אלא תזכיר לעובדים בכל פעם שמדובר במתנה ושהחברה השקיעה בהם. אפשרות נוספת היא להעניק לעובדים מתנות המיועדות לגינה, במידה שיש להם כזו, ובקטגוריה הנ”ל ניתן למנות מכסחות דשא, עציצים, כסאות נדנדה ועוד. זו מתנה שתתאים לציבור מצומצם, ויש להימנע מלהעניק אותה בלי תשומת לב מספקת.

מתנות לתינוקות וילדים יעידו על אכפתיות ועניין בעובדים. מתנה לרגל הרחבת המשפחה יכולה לכלול ערכות בגדים מיוחדים, צעצועים פשוטים, מוצצים, סדינים וכו’. אם הילד חוגג בר או בת מצווה אפשר להעניק לו ספר מתנה או מוצר יודאיקה כלשהו (כמו חמסה).

אתם מוזמנים לגלוש באתר ולצפות במגוון המתנות שאנו מציעים.

כשתרצו להתייעץ נשמח תמיד לעמוד לרשותכם!

המשיכו וקראו פוסטים נוספים שלנו: