בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!

27 נוב - מתנות לעובדים לחנוכה

חג החנוכה מתקרב, ולמרות שחג זה אינו אחד מהחגים הגדולים כמו ראש השנה ופסח, עדיין מדובר באחד החגים האהובים ביותר בישראל, על ילדים ומבוגרים כאחד.

בחג החנוכה משפחות נאספות מדי ערב לטקס הדלקת הנרות, בני המשפחה אוכלים יחד סופגניות ולביבות ומגוון מטעמים נוספים, וההורים מעניקים דמי חנוכה לילדים וכולם חוגגים יחד את נס פח השמן.

בשנים האחרונות, חג החנוכה התווסף לרשימת החגים אותם נהוג לציין במקומות עבודה. הרבה מאוד ארגונים וחברות נוהגים כיום לציין את החג באירוע של הדלקת נרות ואכילת סופגניות, ומנצלים את ההזדמנות החגיגית כדי להעניק מתנות לעובדים, באקט שנועד לסמל הערכה והוקרת תודה לעובדים.

החשיבות של הענקת מתנה לעובדים בחג החנוכה

כידוע, ארגונים וחברות נוהגים לתת מתנות לעובדים במגוון של אירועים ומועדים- בחגים כמו ראש השנה ופסח, ובמועדים אישיים יותר כמו ימי הולדת, נישואין ולרגל לידה של תינוק או תינוקת.

יש ארגונים המעניקים מתנות לעובדיהם גם באירועים כמו יום כיף לעובדים או בכנסים מקצועיים המתקיימים אחת לתקופה, וכן בחגים ומועדים פחות רשמיים כמו יום העצמאות, ט”ו בשבט, פורים וכן- חג החנוכה. בחג זה אנו זוכים לראות חברות שדואגות לארגן מראש אירוע חגיגי של הדלקת נרות בנוכחות העובדים, בין אם זה בנר ראשון (ויש המגדילים לערוך הדלקת נרות מדי יום), הרמת כוסית, כיבוד קל של סופגניות או לביבות ונשיאת מילים ספורות לציון המאורע.

תוספת של מתנה קטנה וסמלית המוענקת לעובדים היא אפשרות נוספת של המעסיק לתגמל את עובדיו, לתת להם הרגשה טובה של קרבה, הערכה ומשפחתיות.

מתנות לעובדים המוענקות באירועים שונים במהלך השנה, בין אם הן קטנות או גדולות, מראה לעובדים שאיכפת מהם, שרואים אותם ושמעריכים את העבודה הקשה להם במשך כל השנה.

מתנה שכזאת מעמיקה את הקשר עם העובדים, תורמת ליצירת אווירה נעימה ומשפחתית בארגון ובמקרה של חג החנוכה- סוחפת את כולם לתוך השמחה ורוח החג.

מתנות לעובדים לחנוכה לא חייבות להיות יקרות או גדולות במיוחד, בהחלט אפשר להסתפק במשהו קטן וסמלי שימתיק לעובדים את היום וישמח את לבם. מה שכן חשוב הוא לבחור, כמובן, מתנות ההולמות את רוח החג וסמליו כמו למשל- שמן זית, מטבעות שוקולד וממתקים נוספים, חנוכיה, סביבונים ועוד- והעיקר לעשות טוב על הלב.

רעיונות למתנות מתוקות לחנוכה

המתנות יכולות להיות מיועדות לעובדים עצמם אך גם לבני המשפחה, בדגש על הילדים, הנהנים מהחג במיוחד. במידה ומתאפשר, ניתן באותה הזדמנות גם למתג את המתנות עם שם העסק או הלוגו ולחלק אותן גם ללקוחות החברה, וכך להינות גם מהיתרון השיווקי של המתנה, אשר תסתובב בין העובדים או הלקוחות כשהיא נושאת עליה את לוגו החברה או מסריה.

כאמור, רצוי שלמתנה יהיה איזשהו קשר נושאי לחג וסמליו. הנה כמה רעיונות למתנות שכאלו:

מארזים בצורת סביבונים המכילים שוקולד וממתקים, מארזים ממותגים של ערכת הדלקת נרות הכוללים חנוכיה ונרות חנוכה, ספלים ממותגים גדושים במטבעות שוקולד, סט חגיגי של סביבונים ממותגים לכל המשפחה, ערכה להכנת סופגניות הכוללת את כל חומרי האפייה הנדרשים, שוקולדים בצורת סביבונים, בקבוקי שמן זית איכותי ממותגים ועוד.

לסיכום, תמיד כיף ונעים לקבל מתנות, במיוחד בחגים. כאשר עסק או חברה מעניקים מתנה לכבוד החג לעובדיהן, גם אם זה משהו סמלי, הם מראים לעובדים שלהם שלא לוקחים אותם כמובן מאליו, שחושבים עליהם ומעריכים אותם. עצם הנתינה מחזקת את תחושת השייכות של העובדים לארגון, משמחת אותם ומשפרת ללא ערוך את תחושת הערך שלהם. הענקת מתנה לחג תורמת ליצירת אווירה חיובית, תורמת לרווחת של העובדים ומעידה על תחושת יחס אישי ואיכפתיות, שאין לה תחליף.

לחצו