בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!
שי לעובדים לפסח  |    מתנה ללקוחות לפסח מארז 'על 4 כוסות' - מתנות לפסח מארז מתכת יפהפה המכיל בתוכו 4 קוסטרים (תחתיות לקפה) עשויות עץ איכותי, במיתוג שתרצו - משפטי השראה / איחולים / ציטוטים מההגדה וכו'. המיתוג משתנה בהתאם לדרישות הלקוח ויכול להכיל לוגו  ו/או מסר אישי מהחברה. מארז עם קריצה ברוח חג הפסח.  לצורך קבלת הצעת מחיר מסודרת, אנא השאירו פרטיכם בלשונית "יצירת קשר" ונציגנו יחזרו אליכם באהבה!

29 ספט - מתנות מקוריות שיהפכו יום גיבוש עובדים לאירוע באמת מיוחד

אחת מהדרכים הטובות ביותר שיש לבעל עסק לעודד את העובדים שלו ולהכניס בהם מוטיבציה היא על ידי ארגון של יום גיבוש עובדים ודאגה מתמדת שהחוויה הכללית שלהם מהחברה תהיה חיובית. מחקרים רבים מראים שכאשר העובדים מאושרים ונהנים במקום העבודה הם מעניקים בחזרה תפוקה גבוהה ותוצאות איכותיות יותר. אז יצאנו לבדוק אילו מתנות מקוריות יהפכו את יום הגיבוש שלכן לאירוע מיוחד באמת, כזה שאף עובד לא יישאר אדיש אליו.

לפני שניגש לכל מיני רעיונות למתנות מקוריות שאתם יכולים להעניק לעובדים שלכם באירועי חברה וימי גיבוש אנחנו רוצים להציע לכם כמה קווי מחשבה.

  • נסו לקשור חוט מקשר בין כל המתנות כדי לייצר חוויה גדולה מהחיים
  • התאימו את המתנות לעובדים שלכם ולרוח החברה
  • נסו לחשוב לא רק מה מגניב אלא גם מה העובדים צריכים
  • המתנות לא חייבות להיות גשמיות אלא יכולות להיות חוויה והענקת ערך מוסף לעובד

רעיונות מקוריים למתנות בימי גיבוש

מתנות מקוריות לימי גיבוש הן דבר שכבר לא קל למצוא. התחרות ההולכת וגוברת והעלייה המטאורית בחברות ההזנק שמציעות לעובדיהן מתנות מפנקות בתקציבים בלתי נגמרים משתכללת מיום ליום. אבל זה לא אומר שאתם צריכים להיכנס לתחרות הזו ולהוציא מיליוני שקלים על מתנות לעובדים, אתם יכולים במקום זה לעצור ולחשוב. נסו להיות מקוריים במחשבות שלכם ולחפש רעיונות שיחברו את כל יום הגיבוש יחדיו. שיתאימו לערכי החברה לדוגמא: מזוודת מתכת מרהיבה במיתוג החברה, ערכת חורף מפנקת, מזוודת לאנץ’ בוקס במיתוג אישי.  ובנוסף למתנות ייחודיות ניתן לשלב גם הדפסה על חולצות, כדי שתהיה מזכרת מהיום אולי לא מקורית וייחודית אבל משהו שהעובדים יישמחו לקבל.

אנחנו ממליצים לכם לחשוב על יום גיבוש שמתקשר באופן רעיוני עם פעילות ועקרונות החברה. משם התחילו להתאים את הפעילויות השונות שיהיו לאורך יום הגיבוש בהתאם לאופי העובדים שלכם ולבסוף בחרו מתנות מקוריות וייחודיות לכל אחת ואחד. המתנות הייחודיות והנבדלות הן לאו דווקא היקרות, להפך, אלו המתנות הזולות יותר שמטרתן להראות לעובד שהשקעתם בו מחשבה. בניגוד אליהן, המתנות המשותפות הן יהיו אלו שתשקיעו בהן את מירב הכסף כדי לא לייצר מצב של תחושת אפליה בין העובדים.

מעל הכול חשוב שתזכרו שימי גיבוש הם לא תחרות וניסיון להוציא עיניים לעולם עד כמה טוב אצלכם בעסק. יום גיבוש נועד להיות סביב העובדים ולהעניק להם הזדמנות להתפרק ולהרגיש שהחברה שלהם באמת ובתמים דואגת להם ולרווחתם. אז זכרו שככל שתעניקו מחשבה מספיק זמן מראש לתכנים ולמתנות, כך תוכלו לייצר אירוע חוויתי שלא יישכח בקלות והחולצות המודפסות שתייצרו לו יישארו כמזכרת נפלאה וסימן לכל עובד כדי שיזכור תמיד שחושבים עליו במקום עבודתו.

אולי יעניין אותך גם: