בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!
קופסת ריבוע חיתוך לבבות - נופך משלכם

06 יול - 10 רעיונות למתנות ממותגות לעובדים לכבוד החגים

עובד אשר מרגיש מעורך במקום עבודתו יהיה עובד מסור יותר, ייתן תפוקה גבוהה וסביר להניח כי יעדיף להתפתח ולהתקדם בחברה בה הוא מועסק ולא יבחן אופציות נוספות בחברות אחרות. מתנות ממותגות לעובדים משרתות הן את המעסיק מבחינה שיווקית והן מעניקות תחושה של הערכה אצל העובדים. המתנות גורמות לעובדים לבין שחושבים עליהם, מעריכים את עבודתם והן יוצרות חיבור בין המעסיקים לעובדים.

מבחינה שיווקית למתנות ממותגות כוח אדיר, כאשר מדובר במתנות פרקטיות הנועדות לשימוש יומיומי הן יוצרות חשיפה גדולה לחברה, עשויות להתניע לקוחות רבים לבחור באותה חברה וכן לגרום לחשיפת החברה בקרב עובדים פוטנציאלים.

כאשר ניגשים לבחור מתנות לעובדים מומלץ להתאים את המתנה לעונות השנה, לחגים ולתחומי העניין של העובדים. עדיף לבחור מתנות פונקציונאליות אשר ישמשו את העובדים ויתרמו לחשיפה גבוהה יותר בקרב הציבור הרחב. בין אם מדובר במתנות לראש השנה, בימי כייף, כנסים או סתם ככה בימי חול – מתנות לעובדים הן תמיד רעיון מצוין.

ריכזנו עבורכם 10 רעיונות מעולים למתנה ממותגת לעובדים. 

  • גאדג’טים בשפת המותג – גאדג’טים ומוצרי אלקטרוניקה טכנולוגיים מתקדמים הינם מתנות נפלאות לכל עובד ובמיוחד מתאימות לחברות טכנולוגיות, חברות הייטק וסטרטאפ שכן המתנה תענה לרוב על תחומי העניין של העובדים ותשמש אותם בחיי היומיום.
  • מחברות ספירלה ממותגות – מחברת ספירלה ממותגת הינה מתנה מדויקת לכנסים ואירועים רשמיים. מחברות ספירלה איכותיות וממותגות מחזקות את ערך החברה ועונות על הצרכים הפונקציונליים של העובדים. מומלץ לרכוש כמות גדולה של מחברת על מנת לאפשר חלוקה חוזרת גם בשגרה וחלוקה גם לעובדים החדשים בחברה.
  • מארז מתכונים – מארז מתכונים בקופסא ממותגת ישמח עובדים רבים אשר אוהבים להתעסק בבישול ואפייה, בנוסף באירועי חברה גם אתם תוכלו ליהנות מהמטעמים אשר נוצרו אודות למארז המתכונים.
  • משחקי חשיבה ממותגים – משחקי חשיבה, משחקי זיכרון ומשחקי הרכבה הינם מתנות כיפיות לעובדים ובני משפחתם. משחקי הרכבה וזיכרון מעודדים חשיבה יצירתית בקרב העובדים וישנם עובדים אשר משחקי חשיבה שונים מסייעים להם לשמור על ריכוז בעבודה.
  • קופסת אוכל – קופסת אוכל טרמית ממותגת היא אחת המתנות המוצלחת ביותר בין אם החברה מספקת מזון לעובדים ובין אם לא. במידה והחברה לא מספקת מזון לעובדיה, המתנה הזו תיתן לעובדים את ההרגשה שהמעסיק דואג להם וככל הנראה במקרים אלו המתנה הזו תהיה שימושית במיוחד. במידה בחברה יש שירותי קייטרינג או כרטיסי מזון כדוגמת “תן ביס”, העובד יוכל לעשות שימוש בקופסה בטיול, בקמפינג ואף להעניק אותה לבני משפחתו ובכך להגדיל את חשיפת המותג בקרב הציבור הרחב.
  • תיק צד למחשב – תיק צד ממותג למחשב הינו מתנה מרשימה, איכותית ושימושית. כל עובד אשר ברשתו מחשב נייד ישמח לקבל מתנה כזו ובנוסף החברה תענה מחשיפה גבוהה מאד.
  • בקבוק מתכת – בקבוק טרמי עם שם המותג מעניק ערך כפול, העובד אשר מקבל את המתנה מרגיש שחושבים עליו ודואגים לבריאותו ובנוסף השימוש בבקבוק מתכת הינו ידידותי לסביבה ועדיף על פני שימוש בכוסות פלסטיק.בקבוק המתכת טרמי ומעניק שמירה על קור וחום.
  • ערכת ספורט – ערכת כושר אישית לשימוש בבית ובמשרד הינה מתנה מושקעת ומשמחת. סביר להניח שהמתנה תתאים למרבית העובדים שכן בשנים האחרונות גברה המודעות לניהול אורח חיים תקין ובריא, תוך שמירה והתמדה על פעילות גופנית בשגרה.
  • שעון יד דיגיטלי – בשגרת העבודה והחיים חלק גדול מהעובדים לא מצליח לפנות זמן לפעילות ספורטיבית, שעון היד הדיגיטלי מודד צעדים, מודד מרחק ובעל מד לשריפת קלוריות. שעון יד דיגיטלי ממותג הינו מתנה מושקעת, רלוונטית ובעלת ערך חזק.
  • אוזניות – מי לא אוהב מוזיקה? מוזיקה מסייעת לאנשים רבים להתרכז בזמן העבודה, אך גם לאלו שעובדה זו לא נכונה עבורם ייהנו מהמתנה בזמנם הפנוי. לאוזניות ממותגות ערך חשוב נוסף לחברה, לאוזניות פוטנציאל חשיפה גבוהה במיוחד.

אולי יעניין אותך גם