בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!

23 פבר - איך להפוך את המתנות לאירועים שלכם לבלתי נשכחות

אירוע מוצלח ומתנה מוצלחת הולכים יפה ביחד. אפשר לומר שזהו צמד חמד של ממש. הרי המי לא אוהב לקבל מתנות יפות? אם אפשר, עוד יותר טוב שהן תהיינה בלתי נשכחות.

אין תחליף לאיכות 

איכות גבוהה זה לא משהו שקל להעביר במילים. אך הרבה יותר פשוט להרגיש את זה, כאשר מקבלים מתנה באירוע. לכן, כאשר אתם מתלבטים, זיכרו את הכלל הבסיס והחשוב הזה. תבחרו לאירוע הזה משהו שמתקשר אליו, אך לכו על איכות. זה לא משנה אם אתם בוחרים שוקולדים עטופים שנחמד לחלק או בובת חתן וכלה שעושה נעים על הלב, השתדלו שזה יהיה קונספט איכותי. כשהמתנה נראית, מוגשת ומרגישה איכותית, בצבעים חיים, בגימור יפה ועיצוב שובה לב, מקבלים חוויה בלתי נשכחת. זיכרו את זה, מה שכיף לקבל, נשאר בתוך הלב.

מתנות במיתוג אישי מרהיב

איכות חשובה, אך יש עוד משהו לא פחות חשוב. אם מקבלים מתנה שגרתית, שלא מתקשרת באיזה שהוא מובן לאירוע שלכם, אל תצפו שהיא תשאיר רושם יוצא מן הכלל. אז מה הפתרון? הפתרון הוא להזמין מתנות במיתוג אישי. על המתנות, חשוב שתהיה תזכורת לשני דברים לפחות. דבר אחד הינו האירוע עצמו – זה יכול להיות שם החתן כלה, למשל. דבר נוסף, הינו פניה בנופך אישי. למשל, תודה שבאתם לחגוג איתנו. באירועים עסקיים, ניתן להוסיף גם לוגו ואם ניתן, אפשר להוסיף גם מסר יפה אחר. משפט מעצים או קטע משיר יפה או ציטוט. המיתוג הזה והתוספות הקטנות הללו לא משנות את המתנה עצמה. אבל הם הופכים אותה למשהו בלתי נשכח.

מתנות שאומרות “חשבנו עליך”

דרך נוספת שיכולה להדגיש עד כמה שהמתנה מיוחדת היא כזאת: בססו את הרושם שאתם באמת חושבים על האורחים שלכם. תנו דעתכם לגיל של האנשים שהזמנתם. חשבו על הדרך שהם עשו כדי ללוות אתכם בשמחתכם. וכדי שבאמת הנתינה תהיה בלתי נשכחת, דאגו להעניק באופן אישי במידת האפשר. העניקו את המתנות בתוספת חיוך. הודו למוזמנים או לאורחים מכל הלב.

השקעה בבחירת המתנה

רוצים שיאמרו עליכם שאתם משקיענים ויודעים להפתיע ולרגש? יש לנו טיפ עצום בשבילכם שיעזור לכם בעת בחירת מתנות לאירוע. המשקיענים לא רק בוחרים גדג’ט יפה, כרית מפנקת מעוצבת, עציץ או דלי מעוצב כל מתנה אחרת. המשקיענים אף בוחרים יותר מסוג אחד של מתנה, כך שהאורחים יכולים למעשה לבחור. מדוע רק לבחור מתוך תפריט הסעודה, כאשר אפשר להציע בחירה גם במתנה. המחווה הזאת מקסימה ומרגשת. ולו בגלל הסיבה שאנשים מאוד מאוד אוהבים שנותנים להם את זכות הבחירה. ואם הם בחרו להגיע לאירוע שלכם, זה די מתבקש להעניק בחזרה.

חשיבות האריזה

שאלו איש שיווק מה הכי חשוב בעיניו הוא יאמר לכם – העטיפה. נכון שלא שופטים את הקנקן בלבד, אבל העטיפה אכן חשובה. אם זה מתאפשר, נסו להזמין מתנה לאירוע, אשר מעוטפת בעטיפה או אריזה יוצאים מן הכלל. אפשר להרוויח מזה פעמיים. קודם כל, אריזה בלתי נשכחת יוצרת רושם בלתי נשכח. וחוץ מזה, זה כיף גדול לפתוח את האריזה. זה מרגיש קצת כמו יום הולדת, לכל אורח ואורח.

אנשים רבים לא חושבים על זה, אבל מי שעובד בחנות מזכרות או מכין מתנות לאירועים (בעיקר עסקיים) חשוב שיהיה בעל רמת אנגלית סבירה ואף יותר. לא פעם נתקלים במצב של כתיבת כרטיסי ברכה באנגלית או אפילו תהליך מכירה שלם מול דובר אנגלית ולכן מומלץ לשפר את רמת האנגלית בקורס לימוד אנגלית מדוברת. לימוד אנגלית חשוב למניעת טעויות כתיבה ושיפור יכולת המכירה במקרה הצורך וכמובן – שיפור איכות המתנות וכרטיסי הברכה!

אולי יעניין אותך גם: