בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!
ערכת הדלקת נרות חנוכה - מתנות לחג חנוכה - נופך משלכם

16 אוק - 6 מתנות בריאות לחג

כשבוחרים מתנות לחגים, בין אם הן לאנשים פרטיים ובין אם לעובדים או ללקוחות, חשוב לבחור במתנות מכובדות, מרשימות ומקוריות. ישנם לא מעט רעיונות למתנות מעוצבות שישמחו את קרוביכם. המאמר יציע 6 מתנות בריאות ומושלמות לחגי ישראל.

מארז שכולו דבש לראש השנה

ראש השנה הוא החג הראשון בחגי ישראל, בו נהוג להעניק מתנות אישיות ומתוקות. הענקת מתנות לעובדים בחג זה היא הכרחית על מנת להתחיל את השנה במוטיבציה גבוהה ובחריצות. גם הלקוחות שלכם ישמחו לקבל מתנה קטנה שתהיה שיווקית עבורכם.  למעשה, כל מתנה בה נעשה מיתוג עם לוגו ושם החברה, מהווה כלי שיווקי ששכרו טמון בצידו. לקראת ראש השנה תוכלו לבחור לעובדים מארז איכותי ובריא הכולל: דובשניות מקמח מלא, צנצנת דבש טהור, סילאן טבעי, יערת דבש, בירה מדבש ועוד. עבור הלקוחות תוכלו לבחור מארז לחג כמו פחית סוכריות דבש סוכריות קריסטל, , פרלינים, מארז סוכריות תיק תק ועוד.

חטיפי בריאות או תמציות תה לחנוכה

אמנם בחנוכה העובדים לא מצפים למתנות, אך חשוב לצ’פר ולהפתיע אותם גם בימים בהם אינם מצפים לכך. מתנות לעובדים לחנוכה יעלו את המורל החברתי והמקצועי שלהם. תוכלו לבחור במתנות כמו: מזוודת חטיפי בריאות, מארז ריבות ביתיות, גלילים עם שקדים מצופים, טראפלס, פרלינים, או מארז תמציות תה בריא ואיכותי. זוהי מתנה סמלית, אך בעיני העובדים היא תהיה משמעותית.

ט”ו בשבט בסימן פירות יבשים, תבלינים ופיצוחים

מתנות לט”ו בשבט לעובדים, לשותפים עסקיים וללקוחות לקראת ט”ו בשבט יכולות להרשים מאוד כשהן מגיעות במארזים אלגנטיים ויוקרתיים. ניתן לרכוש פירות יבשים, תבלינים או פיצוחים באמצעות חנות תבלינים באינטרנט, ולארוז אותם באופן אסתטי ומכובד, או לרכוש מארזים מוכנים. מומלץ לבחור מארז פירות יבשים ופיצוחים בתוך מזוודה מקרטון, מארז קונוס פיצוחים מוכן ובו: שקדים, אגוזי לוז, קשיו ועוד, או מארז תבלינים הכולל צנצנות קטנות המכילות תבלינים כמו כורכום, פפריקה, כמון, פלפל שחור ועוד. היתרון במארז מוכן הוא היכולת למתג על המוצרים והאריזה את הלוגו והשם של החברה.

מארז מתוק בסימן אביב ופסח

כמעוניינים לבחור מתנות לפסח חשוב לבחור במתנות הקשורות לאביב או לחג. למשל: עציצים עם פרחים אביביים, מארזי יין ופיצוחים מתוקים או מארז המשלב יין, חרוסת, קונפיטורה, ממרח מתוק ותמרים ממולאים באגוזים. חשוב לשים דגש על מוצרים בריאים ככל האפשר – גם מתוקים יכולים להיות ממרכיבים טבעיים ומזינים. את האווירה האביבית ניתן לשלב באריזה פרחונית ומיתוג בהתאם. מארז מתוק לפסח הוא המתנה המושלמת, שיכולה להתאים גם לעובדים וגם ללקוחות.

הכי מקורי וישראלי ליום העצמאות

יום העצמאות הוא החג של המדינה וזוהי הזדמנות מצוינת לצ’פר את הלקוחות לקראת החג במשהו מקורי והכי ישראלי שיש. במקום לרכוש ערכת מנגל הכוללת כלים ואביזרים לתפעולו, ניתן לרכוש מארז עם רטבים וממרחים המתאימים ל”על האש” בשרי או טבעוני. ישנן מתנות מקוריות נוספות כמו מארז הכולל בקבוק בירה, פיצוחים ופותחן, או קופסת שימורים מעוצבת עם גרגירי חומוס ומתכון לפלאפל. כל המתנות ממותגות והפרסום יעשה את שלו.

שומרים על הבריאות בשבועות

כשרוצים לבחור מתנה לעובדים לשבועות חשוב לבחור במארז הקשור לחג ולסימניו. אין צורך לחשוב על מתנה מתוקה כפי שנהוג בראש השנה ובפסח, אלא על מתנה עם קונוטציה לחג זה. אחת המתנות המקוריות יכולה להיות קשורה לחג הקציר, בו נהוג לקצור את החיטה. ניתן להזמין קיט של פסטות בצבעים ובצורות שונות ולהעניק כמתנה. הקשר לחג הביכורים למשל יכול לבוא לידי ביטוי במארז הכולל קונפיטורות וצנצנת גרנולה בריאה. בחג השבועות נהוג לאכול מוצרי חלב, כך שגם מארז עם כף לגלידה הכולל תוספות מגוונות יכול להיות נחמד.

לסיכום, חשוב לבחור במתנות בריאות ולמתג אותן באופן נכון.

 אולי יעניין אותך גם: