בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!

15 יונ - ארגון אירועים עסקיים – טיפים לשדרוג כנסים עסקיים

אם אתם מנסים לדחוף את העסק שלכם קדימה ובמידה ואתם רוצים להניע תהליכים או מיזמים, כמו גם לשווק לקהל יעד ספציפי/ מוצר/ שירות או טכנולוגיה חדשה: כדאי שתארגנו אירוע עסקי מוצלח. אירוע כזה יכול לקרב אתכם למטרה, לקדם יוזמות או שירותים, הוא יחשוף מול קהל היעד את המוצר או את השירות שאתם רוצים להחדיר לשוק הצרכנות, ויספק יותר תנועה באגף המכירות של בית העסק. אבל כיצד מארגנים אירוע חברה או כנס בצורה נכונה? מספר טיפים לשדרוג, בהמשך.

כנסים, אירועי חברה והשקות – הדרך הנכונה לחשיפה

אם אתם מכירים קצת את עולם העסקים או אם יועץ עסקי עזר לכם להבין מהי החשיבות של אירועי חברה: אתם בוודאי יודעים שתכנון כנסים, השקות, אירועים מקצועיים וכדומה – יכול לסייע מאד להתקדמות של בית העסק. אבל איך מתכננים נכון את המפגשים החשובים האלה? הנה 4 טיפים טובים:
בחרו בקהל המוזמנים הנכון.

לפני שאתם מתחילים לתכנן את מהלך העניינים/ למצוא לוקיישן מתאים/ להזמין אנשי מקצוע לכנס/ להדפיס מודעות ורול אפים לפרסום ולבצע כל פעולה – חשוב שתגדירו את קהל היעד שכדאי להזמין לאירוע תוך הכרות עם המטרות החשובות.
לדוגמא: השקה של מוצר חדש בתחום הרפואה דורשת קהל יעד שמורכב ממנהלי מעבדות, טכנאים, סטודנטים, רופאים ושאר בעלי מקצוע. השקת רשת בתי קפה חדש תדרוש אנשים מכול שכבות האוכלוסייה החל מסטודנטים או קשישים שאוהבים את הקפה שלהם בשעות הבוקר המוקדמות, עד אנשי מקצוע ושכירים שמזמינים קפה לקחת למקום העבודה. הגדרת קהל היעד חשובה בהחלט להצלחה.

תכנון נכון

כעת יש לתכנן את הכנס בצורה נכונה. שימו לב שאתם מאתרים מיקום מתאים לאירוע, כי יש במקום פלטפורמה למצגות והצגת המוצרים והשירותים, וודאו כי קיימים מקומות ישיבה וכי אפשר להקים דוכנים צבעוניים שיכילו מתנות למוזמנים, מוצרי קידום, מוצרים ודוגמיות אותם ניתן לחלק לאורחים.

בחירת מוצרי קידום ופרסום

כשאנו מארגנים כנסים, אירועי חברה, מפגשים עסקיים, השקות וכדומה, חשוב שנשאר זכירים במוחם של המשתתפים. כדי להפוך את המוצר או השירות שלכם לכאלה שניתן לזכור ואף לחפש בעתיד הקרוב – מומלץ לבחור מוצרי פרסום וקידום מכירות ממותגים ולחלק מתנות.

מהם מוצרי פרסום וקד”ם?

חנויות מתנות און ליין מציעות מגוון רחב של מוצרים לקידום העסק, החל מאריזות מעטפה עד לגלילים עם משחקים, צנצנות ממתקים עם מיתוג אישי, מגש פירות יבשים, פחיות מדליקות וכדומה. את המוצרים אפשר למתג באמצעות הדפסת לוגו בית העסק על כל מוצר תוך רכישת מוצרי קד”ם במחיר נוח במידה ותזמינו כמות גדולה של מוצרים. בעתיד תוכלו להמשיך לחלק מתנות קד”מ לעובדים, ללקוחות ולכל מי שתרצו. מתנות כאלה מסייעות לאטרקטיביות של האירוע והן מהוות אמצעי פרסום יעיל במיוחד.

מתנות לאורחים

אל תשכחו להשאיר את האורחים והמוזמנים שלכם עם טעם טוב ומזכרת קטנה. לצד כיבוד קל שניתן להגיש בזמן המפגש. מומלץ לפנק את המוזמנים עם שי קטן וחביב. אם תבצעו חיפוש מהיר תוכלו למצוא כמות גדולה של מזכרות לאירועים או מתנות לעובדים בחנויות אונליין שמספקות מתנות ומוצרי קידום מכירות.
ישנם מוצרים רבים כמו: אריזות מדליקות שניתן להטמין בהן ממתקים, פחיות צבעוניות עם הפתעות קטנות, מחזיקי מפתחות מיוחדים, משקפי שמש צבעוניים, כוסות קפה מיוחדות, אריזות קטנות ומדליקות ושאר מוצרים מעולים עבור כנס, השקה או אירוע חברה. באמצעות תשומת לב לכול הפרטים, תוכלו לארגן מפגש אפקטיבי שיווקי ומהנה.

 

אולי יעניין אותך גם