בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!

12 פבר - רעיונות מקוריים למתנות בעולם דיגיטלי

אירוע משפחתי, יום הולדת, יום נישואים, מעבר תפקיד בעבודה, יציאה לחופשת לידה, שינוי טוב ומשמעותי בחיים – כל אלה הם כמעט תמיד סיבה לחגיגה. אם פעם היינו צריכים לצאת למרכז הקניות הסמוך, להתרוצץ בין חנויות, להתלבט ולנסות לחשוב מהי המתנה שהכי תתאים לחוגג או לחוגגת באחד מהאירועים האלה – היום אנחנו יכולים להיכנס לאתר אינטרנט ולהזמין בקלות ובמהירות מתנה רלוונטית.

ספרים דיגיטליים , למשל, הם מוצר לכל דבר אשר הופך בשנים האחרונות למבוקש יותר ויותר. מדובר בדבר אשר הפך מזמן למתנה רלוונטית; ספרים דיגיטליים הם מוצרים איכותיים, קלים מאד לרכישה ואפשר להעניק אותם בקלות למקבל המתנה. מדובר בעצם בספר לכל דבר, אך בניגוד לספר המודפס בעותק קשיח – ספרים דיגיטליים הם כאלה אשר אפשר לפתוח ולקרוא אונליין, כלומר על מסך המחשב שלנו או על גבי קינדל (קורא ספרים אלקטרוני).

למה בכלל כדאי לקנות מוצרים דיגיטליים כמתנה?

עידן השפע שבו אנו חיים מזמן לנו כל כך הרבה חפצים ודברים שאנו לא צריכים; אנו מוצאים את עצמנו בבית מלא חפצים, ולאחר זמן מה אנחנו אפילו לא זוכרים איך החפץ הגיע אלינו ומדוע הוא אצלנו בבית. שילוב של כל העומס הזה, יחד עם ראייה אקולוגית וצמצום הצריכה – גורמים ליותר ויותר אנשים מעדיפים לקבל כיום מתנה שהיא בעצם מוצר שאינו פיזי.

אילו יתרונות יש למתנות שהן בעצם מוצר דיגיטלי?

  • זמינות – אפשר להיכנס לאתר או אפליקציה מהמחשב הביתי, הטאבלט ואפילו המכשיר הסלולרי, ולהזמין את המתנה בקלות ובמהירות.
  • נוחות – באמצע הלילה, בטיול, תוך כדי נסיעה (כמובן כשאינכם הנהג) – ניתן לקנות מתנה שהיא מוצר דיגיטלי מבלי לצאת מהבית. אין צורך להתכונן, להתלבש, לנסוע או לבדוק מתי הקניון פתוח.
  • מתנה שנשארת לאורך זמן – ספרים דיגיטליים, לדוגמא, הם מתנה שנשארת כמעט לנצח… בניגוד למוצר פיזי אשר יש חשש שיאבד או יתבלה, כאן המתנה פשוט נשארת ונשמרת.

אילו מתנות מקוריות נוספות ניתן לקנות בעולם דיגיטלי?

אנו חיים בעידן שבו כמעט הכול מתנהל אונליין, על גבי מסך המחשב או המכשיר הסלולרי שלנו. אנו משלמים כך חשבונות, משוחחים עם חברים ובני משפחה ובעצם עושים כמעט הכול דרך המסכים. לכן, קניית מתנות בעולם דיגיטלי כזה הופכת ללגיטימית ונוחה הרבה יותר. אם בכל זאת חשקה נפשכם בקניית מתנה שהיא מור פיזי (ולא דיגיטלי), הכנו עבורכם מספר רעיונות למתנות מקוריות נוספות אשר ניתן לקנות אונליין בנוחות:

  • חפצים אישיים ממותגים – ניתן להיכנס בקלות לאתרים הייעודיים ולעצב מתנה ממותגת עבור המקבל. לדוגמא – קופסת אוכל עם שם ותמונת הילד אשר עולה לכתה א’, או קוביית עץ עם תמונת זוג החברים הטובים שלכם שבדיוק התחתנו.
  • מזכרות לאורחים – אם מקבלי המתנה שלכם הם דווקא חבריכם לעבודה, למשל – תוכלו להזמין עבורם אונליין עציץ אישי קטן או כוס קפה תרמית רב-פעמית, בעיצוב שלכם ובטווח מחירים רחב. את ההזמנה תוכלו לבצע בקלות דרך אתרים המיועדים לכך, ולהעניק מזכרת אישית ומיוחדת לכל אורח במסיבת הפרידה שלכם ממקום העבודה.
  • מנוי בתחום העניין של המקבל – רבים מקומות הבילוי והפנאי אשר מאפשרים כיום רכישת מנוי בצורה דיגיטלית. מנוי לחדר כושר, מנוי לסדרת הצגות תיאטרון או אפילו מנוי לספרייה – את כל אלה תוכלו לרכוש במהירות ובקלות דרך אתרי האינטרנט של המקומות עצמם, ולהעניק לחבר או לקרוב המשפחה שלכם בדיוק את המנוי אשר יהיה לו כיף לקבל.

אולי יעניין אותך גם: