בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!

27 פבר - מתנות לעובדים כחלק מיום גיבוש

יום גיבוש בשילוב רכישת מתנות לעובדים נשמע כמו שילוב שיגרור הוצאות מרובות עבור העסק. אך כאשר בוחרים לחלק מתנות לעובדים כחלק מיום הגיבוש, אין זה אומר שעלינו להתחייב לאי אילו סכומים או למתנות גדולות ומרשימות. חשוב שנזכור כי גם מתנה קטנה וסנטימנטלית, יכולה להיות משמעותית עבור העובדים ולהוות מזכרת מיום שכולו כיף וחיוכים.

למתג את היום

עסקים רבים נוטים להתרכז בתכנון היום עצמו, ושוכחים במעט מכול מה שמסביב. חשוב לזכור כי לצד ההפעלות והאטרקציות השונות, בניית אווירה מזמינה וחגיגית, יכולה לשלהב את העובדים ולהותיר בהם זיכרונות נעימים מבילויים משותפים.

אחת מן הדרכים היצירתיות שבאמצעותן תוכלו למתג את האירוע המתקרב היא שפע של פיצ’פקס ומתנות קטנות, אך יוקרתיות, אלגנטיות וממותגות. בין היתר ניתן להעניק לעובדים בקבוקונים מלאים בסוכריות ועם עטיפה שכוללת את לוגו החברה וגם ברכה חמימה. ניתן גם לחלק צנצנות, פחיות ומארזים שונים שמברכים את העובדים ואף כוללים התייחסות אישית עבור כל מחלקה ומחלקה.

לחצו כאן למבחר מתנות במיתוג אישי

מטרת המתנות

נשאלת השאלה – האם באמת כדאי להשקיע במתנה לצד העובדה שזה עתה הקמנו ותקצבנו יום גיבוש עובדים עתיר בהפעלות וטיולים? ובכן הכול עניין של מטרה והגדרת יעד ברור.

צ’ופר לעובדים מצטיינים

אפשר לחלק מתנות ממותגות עבור עובדים מצטיינים שניתן לציין אותם לשבח על פעילות יוצאת דופן עבור הארגון או החברה לאורך כל השנה. יש במתנות שכאלו את היכולת להשפיע על יתר צוותי העובדים ולהראות כי מי שמשקיע גם זוכה להכרת תודה והוקרה מטעם החברה.

רעיונות למתנות לעובדים

תחרויות בין עובדים

ימי גיבוש רבים כוללים בתוכם חלוקה ותחרויות בין צוותים. כפרס ודרבון לתחרות מאתגרת ומותחת, אפשר להציע פרס לזוכים וגם כמובן לא לשכוח פרס ניחומים עבור המפסידים. אפשר גם לכלול מסרים יפים דוגמת משפט המשבח את הזוכים ומתנה ממותגת עם משפט מנחם למפסידים שרומז כי מהפסדים רק למדים ומתפתחים.

מזכרת נפלאה

האם אתם מזהים מוטיב מסוים שחוזר על עצמו במהלך כל ההפעלות? או אולי מיקום מסוים שבו מועברת עיקר הפעילות? אם מדובר באתר טבע מוכר או אולי אף הפעלה בסדנת אפייה, הרי שתוכלו למתג את המתנה עם הקדשה שמתייחסת לחוויה החדשה.

לגעת ברגש של העובדים

חברת נופך משלכם מייצרת מתנות אלגנטיות ונפלאות שלא רק יהוו מחווה יפה, כי אם יעניקו לעובדים תחושה נפלאה.

אם אתם מחפשים אחר הנוסחה למתנה מושלמת, אנו שמחים להמליץ לכם על מתנות שכוללות בתוכן שוקולדים ושלל דברי מתיקה שמשאירים טעם טוב, מתנות שימושיות כגון מזוודת מתכת קטנה לאחסון  וקמע חמסה שתמיד כיף לתלות על הקיר או להשעין על המזנון שבסלון.

מאחלים לכם יום שכולו כיף, גיבוש, חוויות נפלאות ויצירת קשרים חדשים בין צוותי העובדים.

אולי יעניין אותך גם: