בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!

23 פבר - מתנות לילדים עם שם הילד

כולנו אוהבים להרגיש מיוחדים, ומתנות עם שם ממותג זו הדרך לגרום לידלים שלנו להרגיש טוב ביום ההולדת הקרוב. האמת? אין צורך להמתין עד יום ההולדת המתקרב. תוכלו לרכוש מתנות עם שם הילד בכל ימות השנה, כי כולנו אוהבים להרגיש מיוחדים.

עד כמה זה מרגש, לקבל מתנה ממותגת עם שמו של הילד? באפשרותכם לבחור מתנה לילד עם שם מוטבע, כזו שתגרום לילד להבין עד כמה המתנה היא ייחודית ורק עבורו. למעשה, ניתן למתג בימינו מוצרים מאוד מגוונים, החל ממוצרים עבור קידום מכירות ועד למתנות ימי הולדת. אם פעם כולנו הכרנו את החולצות עליהן חנויות הדפיסו מיתוג, הרי שכיום כבר התמונה היא אחרת.

כיצד נראית תמונת המיתוג של מוצרים בימינו?

כיצד התמונה נראית? עם האפשרות למתג כמעט כל מוצר. בין אם הילדה אוהבת בלונים או לקרוא ספרים, ניתן יהיה למתג עבורה את המתנה שלה. מתנות לילדים עם שם הילד הן רבות ומגוונות, כך שבסופו של דבר, הכול תלוי בטעמו של הילד שלכם ובמה שתעדיפו לרכוש עבורו.

למשל, תוכלו לרכוש כירבולית לילדים עם שם מודפס, מתנה כיפית וחורפית.

כשהילד יושב בסלון וצופה בטלוויזיה, הוא יהיה עטוף בשמיכה מחממת שנושאת את שמו (ואפשר גם הקדשה קטנה מאיזה שיר שאהוב עליו). היות וכולנו אוהבים לקבל מתנות במשך כל השנה, אפשר להעניק לילדינו מתנות קטנות ומיוחדות, כמו למשל שלט לדלת עם שם.

שלטים לחדרים של ילדים עם שם מוטבע

הילד חי בחדרו, משחק בחדרו ואפילו אוכל שם לפעמים. בדיוק בגלל זה, בגלל שהוא מעביר שם שעות רבות, כדאי לגרום לו לתחושת שייכות, לגרום לו להרגיש שהחדר הוא שלו. עושים זאת בעזרת שלט דלת עם שם וגם כאן, מומלץ אולי להקדיש כמה שורות מהלב.

אם אתם מתכננים מסיבה עבור ילדיכם, אתם בטח כבר מכירים את הנוהל של רכישת מתנות רבות עבור חבריו של הילד. אין ספק, לפעמים ממש מדובר בעול כלכלי, היות והילדים כולם מצפים לקבל מתנות. מעבר לכך שתצטרכו לרכוש מתנות לילד שלכם, הילדים בכיתתו יצפו לקבל לפחות מתנות קטנות וסמליות. ניתן להזמין מתנות לילדים בכמויות גדולות וביחידים – כך שהכול תלוי בבחירתכם.

מתנות לילדים עם שם

בכדי שתוכלו לרכוש מתנות עם שם לכל הכיתה ולא תצטרכו לשבור קופות חיסכון, תוכלו לבחור במוצרים קטנים עם שם. מה למשל? מדבקות עם שם! מדבקות עם שם הילד עבור כל הכיתה, בדרך כלל לא יגרעו רבות מתקציבכם.

ואם כבר מדברים על מדבקות ממותגות לילדים בכיתה, כדאי להזכיר כי גם באירועי עובדים ניתן לחלק מתנות ממותגות ומוצרים ממותגים. בימינו זה כבר נקרא קד”מ (קידום מכירות), אך אנחנו החלטנו לקרוא לזה קד”מ פאסיבי. מדוע פסיבי? היות וברגע שאתם ממתגים שמשייה, מטרייה או אוהל, שם המותג שלכם יהיה חשוף בחוף הים וברחוב מבלי שתצטרכו לעבוד עבור אותו הפרסום. בהחלט מומלץ כיום למתג מתנות, במיוחד בימים כל כך רוויי תחרותיות בכל תחום. בדקו עוד היום, ניתן להזמין מתנות לילדים בכמויות גדולות וביחידים.