בקניית מוצרים לבניה עצמית מעל 450 ₪ מקטגוריית "פרטי", משלוח במתנה*!

06 אוק - 5 טיפים לבחירה מושלמת של מתנות לאורחים בחתונה

מתכוננים לאירוע החשוב ביותר בחייכם? רוצים להפיק אירוע מושלם ולהעניק מתנה לאורחים שיזכרו את החתונה לאורך זמן? קבלו 5 טיפים לבחירת מתנה לאורחים בחתונתכם.

חשיבות המתנות לאורחים

מתנות לאורחים בחתונה הן חלק בלתי נפרד מהאירוע. מתנות הנבחרות בטוב טעם וקשורות לקונספט החתונה, ישדרגו את האירוע ויגרמו לאורחים שלכם לזכור את החתונה לתקופה ארוכה.

חתונה היא אירוע מרשים שצריך לכלול פרמטרים רבים, לדוגמה: אטרקציות מקוריות, קינוחים מתוקים ודקורטיביים, קייטרינג איכותי וטעים, צלמים מקצועיים ומתנות למזכרת עבור האורחים. המתנות הן למעשה הבעת תודה לאורחים, שהגיעו לחגוג אתכם את האירוע הגדול בחייכם. הן משמשות דרך לבטא את החוויה המסכמת והבלתי נשכחת של האירוע. הן צריכות להיות מקוריות, ממותגות ועם טאץ’ אישי, כדי שהזיכרון של האירוע יישאר אצל האורחים לטווח ארוך. המתנות יכולות להיות יצירתיות, מותאמות לאופי שלכם או לאופי האירוע, העיקר שיהיו מרשימות ואסתטיות.

מתנה מותאמת לקונספט החתונה

חשוב לבחור במתנות המתאימות לנושא החתונה כדי שהן יקבלו משמעות. לאחרונה הטרנד החדש הוא הקונספט של שולחנות אבירים עם מטבח פתוח. כשלב ראשוני תכנון מטבח תעשייתי פתוח באולם או בגן האירועים, מאפשר לאורחים לראות את ההכנות של המנות והמזון הטרי והאיכותי. כאשר משלבים את המטבח הפתוח עם ארוחת אבירים או קונספט אחר, המנות מוגשות לאורחים היישר מהמטבח וללא הגבלה. האורחים ישובים לצד שולחנות ארוכים ונהנים מתפריט עשיר כיאה לאבירים. בחתונה מסוג זה חשוב להתאים מתנה קטנה כמו בובות חתן וכלה מלגו בלבוש אבירים, ספל מפח ששימש ככלי דקורטיבי בארוחה או חרב קומפקטית עליה חרוטים שמות החתן והכלה ותאריך החתונה.

מזכרת מתוקה ומלאת אהבה

מתנה שכל האורחים שלכם יאהבו היא מארז מתוק בכל צורה וגודל, העיקר שיהיו בו שוקולדים, סוכריות או נשיקות מרנג. המארז יכול להיות קופסת מתכת בצורת חתן וכלה או בקבוק מזכוכית. העיקר שיהיה אסתטי, עם תכולה מתוקה וכיתוב של שם החתן והכלה ותאריך האירוע.

 

אין כמו תמונה – המגנט כמזכרת אידיאלית

בחירת המתנות לאורחים יכולה להיות מזכרת קטנה אך משמעותית. תמונה היא סוג מתנה כזה. כמו שאומרים “תמונה אחת שווה אלף מילים”. אורחים שאוהבים להצטלם, יוכלו לעשות זאת ולקבל את ההעתק על מגנט, אותו יתלו על הדלת או המקרר וכך יזכרו תמיד את האירוע. על המגנט ניתן להוסיף כיתוב של שמות המתחתנים והתאריך, וכך הזיכרון יהיה חזק יותר.

מתנה ירוקה או מתנה של פעם

אם אתם רוצים להעניק לאורחים מתנה אקולוגית, המתאימה לקונספט של אירוע בטבע, תוכלו להתאים שתיל בשקית מנייר ממותגת עם שימכם. בחירת מתנה לאורחים יכולה להיות גם על פי עיצוב המקום. כשהעיצוב באירוע הוא בסגנון וינטג’ ניתן לשלב תמונות שלכם מהילדות בשחור-לבן, שמלת כלה וחליפת חתן כמו פעם, וכן אקססוריז שונים כמו כובע קסקט לחתן ומסרקיות לשיער עם פנינים לכלה. הקונספט יופיע גם בהזמנות לחתונה שיהיו מעוצבות בסגנון זה וגם במתנות לאורחים. תוכלו להעניק להם מפית רקומה בעבודת יד בסגנון וינטג’ או ערכת משחקים של פעם. הכניסו לתוך גליל ממותג אביזרים למשחקי ילדות כמו: 5 אבנים, דלגית, גולות, קלפים וכד’, והרי לכם מתנה בסגנון של פעם.

 

מתנה ממותגת עם ערך מוסף

ישנן מזכרות שמיוצרות או נארזות בידי אנשים עם מוגבלויות כמו: מוצרים או תכשיטים בעבודות יד מקרמיקה, תפירה וכד’. המתנות הללו הן בעלות משמעות נעלה כיוון שהתשלום עבורן הוא תרומה לקהילה. האורחים שלכם יעריכו מאוד את המתנות הללו כשידעו שתרמתם לקהילה.

אולי יעניין אותך גם: